𝓔𝓛 𝓨𝓐𝓩𝓘𝓢𝓘

𝐊𝐀𝐋𝐈𝐍 𝐘𝐀𝐙𝐈

𝗞𝗔𝗟𝗜𝗡 𝗬𝗔𝗭𝗜

𝕰𝕲̆𝕴̇𝕶 𝖄𝕬𝖅𝕴

Kalın Yazı Nedir?

Kalın yazı, metnin geri kalanından ayırmak için daha kalın çizgilerle yazılan kelime veya kelime grubunu ifade eder. Genellikle metnin geri kalanından daha büyük ve/veya farklı renktedir.

Kalın Yazı Nasıl Yazılır?

Kullanmış olduğunuz programda, kalın olmasını istediğiniz metni seçin ve ardından Kalın butonunu (genellikle B ikonu) tıklayın. Ancak programlar tarafından oluşturulan bu kalın yazıyı bir programdan diğerine kopyalayıp yapıştıramazsınız. Bunu yapmak için online bir kalın yazı yazma aracı kullanmanız gerekir.

Kalın Yazı Yazma Aracı Nedir?

Kalın Yazı Yazma Aracı, normal metni kalın metne dönüştürmenize olanak tanıyan, kalın şekilli yazı oluşturabileceğiniz, ücretsiz bir online araçtır.

Kalın olmasını istediğiniz yazıyı üstteki kutuya yazarak, kalın yazı tipleri ile oluşturulmuş kalın metin çıktısını anında alabilirsiniz.

Kalın Yazı Yazma Aracı Nasıl Çalışır?

Kalın Yazı Yazma Aracı, metninizdeki harfleri, kalın Unicode karakterlere dönüştürerek çalışır.

Kalın Yazı Yazma Aracını Nasıl Kullanabilirim?

Kalın harflerle yazmak için, metninizi yukarıdaki kutuya girmeniz yeterli olacaktır. Otomatik olarak oluşturulacak olan kalın yazıyı kopyalayıp, sosyal medya gönderilerinizde veya dilediğiniz herhangi bir yerde kullanabilirsiniz.